SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
380 000 PLN
(13 571 PLN / m²)
Satış
2
1
28 m²
Stefana Okrzei, Kielce

yatak odası2
düz28 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym V piętrowym budynku z winda przy ul. Zagnańskiej. Mieszkanie składa się z...

zemin:
2. zemin 5
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Stefana Okrzei, Kielce
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

AS NIERUCHOMOŚCI

Szymon Dąbrowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar