SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
380 000 PLN
(9 744 PLN / m²)
Satış
2
1
39 m²
Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kielce

yatak odası2
düz39 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,16 m2 zlokalizowane na III piętrze w budynku z windą na osiedlu Na Stoku. Mieszkanie składa się z ...

zemin:
3. zemin 10
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kielce
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

AS NIERUCHOMOŚCI

Szymon Dąbrowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar