SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
290 000 PLN
(7 838 PLN / m²)
Satış
1
1
37 m²
Częstochowska, Kielce

yatak odası1
düz37 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow . 37,58 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mie...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Częstochowska, Kielce
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar