SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
635 000 PLN
(7 840 PLN / m²)
Satış
3
1
81 m²
Żurawia, Kielce

yatak odası3
düz81 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Na sprzedaż mieszkanie o pow . 81,24 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie skł...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Żurawia, Kielce
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar