SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
349 000 PLN
(7 932 PLN / m²)
Satış
2
1
44 m²
Dąbrowska, Kielce

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizac...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Dąbrowska, Kielce
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TWOJE M KIELCE

Weronika Mularczyk

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar