SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
300 000 PLN
(7 895 PLN / m²)
Satış
1
1
38 m²
Częstochowska, Kielce

yatak odası1
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż przestronne 1 pokojowe mieszkanie w bloku z 2008 roku miejsce parkingowe, komórka lok...

zemin:
1. zemin 2
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Częstochowska, Kielce
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TWOJE M KIELCE

Daria Dulęba

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar