SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
358 210 PLN
(11 555 PLN / m²)
Satış
2
1
31 m²
Pawia, Kielce

yatak odası2
düz31 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,70 m2 w stanie deweloperskim Kielce ul. Pawia Termin odbioru V 2027 M35 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inw...

zemin:
3. zemin 6
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 33günler

Yerellikler

Pawia, Kielce
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar