SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
209 000 PLN
(8 360 PLN / m²)
Satış
1
1
25 m²
Marszałkowska, Kielce

yatak odası1
düz25 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Bukowej w Kielcach. Lokalizacja: Kielce, ul. Bukowa Piętro: 3...

zemin:
3. zemin 3
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Marszałkowska, Kielce
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PROPERCO SARACEN

Dorota Pękalska-Perz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar