SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
329 574 PLN
(11 771 PLN / m²)
Satış
1
1
28 m²
Klonowa, Kielce

yatak odası1
düz28 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowe...

zemin:
1. zemin 4
Teklifin yaşı: 97günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Klonowa, Kielce
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar