SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
780 000 PLN
(11 471 PLN / m²)
Satış
4
1
68 m²
Biskupa Tadeusza Szurmana, Katowice

yatak odası4
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Oferuję na sprzedaż wyjątkowo komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic, przy ulicy Szurmana 10. Nieruchomość usytuow...

zemin:
1. zemin 4
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Biskupa Tadeusza Szurmana, Katowice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME - estate

Marzena Wolnicka-Rosenbaum

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar