SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
650 000 PLN
(11 404 PLN / m²)
Satış
3
1
57 m²
Meteorologów, Katowice

yatak odası3
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem – Katowice Brynów, ul. Meteorologów / Ceglana

Na sprzedaż narożne, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżo...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Meteorologów, Katowice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME - estate

Marcin Kwietniewski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar