Teklifler listesi
6
6
6
416 992 PLN
(11 583 PLN / m²)
Satış
2
1
36 m²
Alfonsa Górnika, Katowice
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
36 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Biuro sprzedaży oferuje nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego w Katowicach (Koszutka/Wełnowiec), bez prowizji i podatku PCC 2%.
Umów się na spotk...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Isıtma tipi:
Merkezi uzaktan kumanda
zemin:
4. zemin 9
Teklifin yaşı:
37günler
Güncellendi:
9günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Alfonsa Górnika, Katowice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.