SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
395 000 PLN
(11 286 PLN / m²)
Satış
2
1
35 m²
Parkowa, Karpacz

yatak odası2
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż - klimatyczny lokal mieszkalny w centrum Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny położony w samym sercu Karpacza - prz...

zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Parkowa, Karpacz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Andrzej Reut

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar