SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 199 000 PLN
(21 035 PLN / m²)
Satış
2
1
57 m²
Konstytucji 3 Maja, Karpacz

yatak odası2
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Lokal inwestycyjny przy głównym deptaku w Karpaczu - ul. Konstytucji 3-go Maja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym...

Diğer
Teklifin yaşı: 61günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Konstytucji 3 Maja, Karpacz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Andrzej Razmus

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar