SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
510 000 PLN
(12 143 PLN / m²)
Satış
2
1
42 m²
Cieplicka, Jelenia Góra

yatak odası2
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nowe mieszkanie w Cieplicach Śląskich-Zdrój Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Cieplice Śląskie-Zdrój. Lokal zna...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Cieplicka, Jelenia Góra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Weronika Nalepa

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar