SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
293 000 PLN
(7 513 PLN / m²)
Satış
2
1
39 m²
Józefa Elsnera, Jelenia Góra

yatak odası2
düz39 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Dwa pokoje na Elsnera- PARTER SPÓŁDZIELCZE - WŁASNOŚCIOWE Przedstawiam Państwu znakomitą ofertę mieszkania w najbardziej pożądanej dzielnicy Jeleniej...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Józefa Elsnera, Jelenia Góra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Marek Stępień

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar