SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 299 000 PLN
(12 990 PLN / m²)
Satış
4
1
100 m²
Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra

yatak odası4
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wyposażony apartament w Cieplicach Śląskich-Zdroju! WIRTUALNA WIZYTA: ZAPRASZAM Zdjęcia przedstawiają aktualny stan nieruchomości . Zapraszam do zapo...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Andrzej Reut

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar