SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
610 000 PLN
(5 865 PLN / m²)
Satış
3
1
104 m²
Jedlina-Zdrój

yatak odası3
düz104 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Biuro Nieruchomości MP Home ma przyjemność zaprezentować niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 104,52 m 2 , zlokalizowane w Jedlinie- Zdroju...

zemin:
2. zemin 2
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Jedlina-Zdrój
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MP HOUSE

Marta Puklicka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar