SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
129 000 PLN
(3 583 PLN / m²)
Satış
1
1
36 m²
Jastrzębie-Zdrój

yatak odası1
düz36 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojnej dzielnicy Jastrzębia-Zdroju. Mi...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Jastrzębie-Zdrój
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RENOMA NIERUCHOMOSCI

Marta

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar