SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
290 000 PLN
(4 143 PLN / m²)
Satış
4
1
70 m²
Jastrzębie-Zdrój

yatak odası4
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

PRZESTRONNE MIESZKANIE W CENTRUM JASTRZĘBIA-ZDROJU Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m 2 , usytuowane n...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırma gerekliAçık yaşam alanı

zemin:
5. zemin 10
Teklifin yaşı: 101günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

Jastrzębie-Zdrój
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

L-R NIERUCHOMOŚCI

Monika Mojżesz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar