SUPA24
Oturma odası; fayans zemin, manzara, doğal ışık
Banyo; fayans zemin, tadilatlı, doğal ışık
Diğer; ahşap zemin, doğal ışık
225 000 PLN
(4 167 PLN / m²)
Satış
2
1
54 m²
gmina Złotów

yatak odası2
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z garażem, działką i blisko jeziora - SławianowoNa sprzedaż ustawne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z o...

Diğer
Teklifin yaşı: 62günler
Güncellendi: 47günler

Yerellikler

gmina Złotów
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Maciej Gonigroszek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar