SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
550 000 PLN
(5 189 PLN / m²)
Satış
4
1
106 m²
Polna, gmina Wieliczka

yatak odası4
düz106 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojow...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Polna, gmina Wieliczka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BRACIA SADURSCY

Barbara Nazarewicz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar