Teklifler listesi
11
11
11
395 000 PLN
(8 587 PLN / m²)
Satış
2
1
46 m²
Rynek, gmina Trzebnica
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
46 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania w sercu TrzebnicyMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:
przedpokoju- wyłożonymi kaflami, z zabudow...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Teklifin yaşı:
325günler
Güncellendi:
49günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rynek, gmina Trzebnica
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.