SUPA24
Ev ve çevresi
Mutfak; fayans zemin
Mutfak; fayans zemin, mutfak aletleri
339 000 PLN
(2 439 PLN / m²)
Satış
4
2+
139 m²
Sokołowiec, gmina Świerzawa

yatak odası4
düz139 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Przestronne mieszkanie - całe piętro domu | Sokołowiec Na sprzedaż mieszkanie zajmujące całe piętro domu w spokojnej miejscowości Sokołowiec , w otoc...

Diğer
Teklifin yaşı: 75günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

Sokołowiec, gmina Świerzawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Joanna Oleksiewicz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar