SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
225 000 PLN
(5 357 PLN / m²)
Satış
2
1
42 m²
gmina Świecie

yatak odası2
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Funkcjonalne mieszkanie w Sartowicach - gotowe do zamieszkania.Tylko w naszym biurze.Oferuję mieszkanie o powierzchni 42,82 mkw, położone w Sartowicac...

zemin:
1. zemin 2
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

gmina Świecie
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Tomasz Wrzesiński

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar