SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
720 000 PLN
(10 000 PLN / m²)
Satış
4
1
72 m²
Bukowska, gmina Skawina

yatak odası4
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bukowskiej w Skawinie. To świetna propoz...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminKaldırımAyrı mutfakAyrı tuvaletDoğal ışık

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Bukowska, gmina Skawina
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Livinder

Gabriela Woźniak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar