SUPA24
Diğer
Diğer
Oturma odası; doğal ışık, modern stil
730 000 PLN
(10 735 PLN / m²)
Satış
4
1
68 m²
Mieszczańska, gmina Siechnice

yatak odası4
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż przytulne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej i zielonej części Siechnic, ...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 79günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Mieszczańska, gmina Siechnice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Rafał Szewczyk

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar