SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 010 569 PLN
(29 723 PLN / m²)
Satış
2
1
34 m²
Pałacowa, gmina Rewal

yatak odası2
düz34 m²
banyolar1

Katarzyna Flendrich
numer licencji PFRN 28425
tel.784 304 687
Oferujemy świeżo wykończony apartament, położony w prestiżowej inwestycj...

Diğer
Teklifin yaşı: 29günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Pałacowa, gmina Rewal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Katarzyna Flendrich

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar