SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
751 118 PLN
(9 508 PLN / m²)
Satış
4
1
79 m²
Chrzanowska, gmina Olkusz

yatak odası4
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Green Park w Olkuszu. Jest to idealna propozycja dla ...

Gaz
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Chrzanowska, gmina Olkusz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME - estate

Magda Duszyńska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar