SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
335 900 PLN
(15 995 PLN / m²)
Satış
1
1
21 m²
Akacjowa, gmina Mielno

yatak odası1
düz21 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż apartament inwestycyjny w działającym hotelu Mielenko && Spa w Mielenku, zaledwie 100 m od szerokiej, piaszczystej plaży. Obiekt funkcjonu...

zemin:
1. zemin 2
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Akacjowa, gmina Mielno
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Łukasz Jabłoński

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar