SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
339 000 PLN
(5 215 PLN / m²)
Satış
3
1
65 m²
Świętej Anny, gmina Lubraniec

yatak odası3
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M4 czyli 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m 2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku w Lubrańcu ul....

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Świętej Anny, gmina Lubraniec
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ARKADIA WLOCLAWEK

Dorota Sołtys

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar