Teklifler listesi
11
11
11
99 000 PLN
(1 597 PLN / m²)
Satış
2
1
62 m²
Raszowa Mała, gmina Lubin
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
62 m²
banyolar
Çevir İngilizce
"Nieruchomości Apartament"Krzysztof Naskręt513 383 154 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE ! "Odrębna wła...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
zemin:
1. zemin 1
Teklifin yaşı:
109günler
Güncellendi:
19günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Raszowa Mała, gmina Lubin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.