SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
546 125 PLN
(9 416 PLN / m²)
Satış
3
1
58 m²
Parkowa, gmina Jędrzejów

yatak odası3
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,75 m², położone na I piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrz...

Diğer
Teklifin yaşı: 100günler
Güncellendi: 100günler

Yerellikler

Parkowa, gmina Jędrzejów
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

AS NIERUCHOMOŚCI

Mariusz Karyś

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar