SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
520 000 PLN
(7 324 PLN / m²)
Satış
4
1
71 m²
Kościelna, gmina Dziwnów

yatak odası4
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż mieszkanie położone w nadmorskiej miejscowości Dziwnów.
Atrakcyjna lokalizacja - wokół dużo terenów zielonych.

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 27günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Kościelna, gmina Dziwnów
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Żaneta Hromińska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar