SUPA24
Balkon
Yatak odası; ahşap zemin, tadilat gerekiyor
Yatak odası; manzara, doğal ışık
175 000 PLN
(3 889 PLN / m²)
Satış
1
1
45 m²
Chodzieska, gmina Chodzież

yatak odası1
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie z potencjałem, 35m2 + piwnica, spokojna okolica, Rataje k. ChodzieżyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,1m2, położone w spoko...

zemin:
1. zemin 2
Teklifin yaşı: 68günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Chodzieska, gmina Chodzież
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Martyna Srebna

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar