SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
199 000 PLN
(7 654 PLN / m²)
Satış
1
1
26 m²
gmina Busko-Zdrój

yatak odası1
düz26 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 1 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy ...

zemin:
4. zemin 4
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

gmina Busko-Zdrój
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TWOJE M KIELCE

Gloria Rasała

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar