SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
464 773 PLN
(9 113 PLN / m²)
Satış
3
1
51 m²
Na Stoku, gmina Brody

yatak odası3
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,93 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim s...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Na Stoku, gmina Brody
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PROPERCO SARACEN

Agata Grela

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar