SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
502 640 PLN
(8 107 PLN / m²)
Satış
3
1
62 m²
Na Stoku, gmina Brody

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,83 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim ...

zemin:
1. zemin 4
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Na Stoku, gmina Brody
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PROPERCO SARACEN

Agata Grela

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar