Teklifler listesi
10
10
10
379 000 PLN
(4 797 PLN / m²)
Satış
4
1
79 m²
Świętego Walentego, gmina Biała
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
79 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Oferujemy Państwu gotowe do zamieszkania duże mieszkanie w powierzchni niemalże 80 metrów kwadratowych.
Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Ayrı mutfak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Isıtma tipi:
Merkezi uzaktan kumanda
zemin:
2. zemin 2
Teklifin yaşı:
180günler
Güncellendi:
37günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Świętego Walentego, gmina Biała
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.