Teklifler listesi
9
9
9
790 000 PLN
(15 490 PLN / m²)
Satış
2
1
51 m²
Leśna, Gdynia
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
51 m²
banyolar
Çevir İngilizce
2 pokoje w otulinie lasu | Gdynia Mały Kack
Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone przy ul. Leśnej w jednej z najbardziej cenion...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Isıtma tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı:
1günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Leśna, Gdynia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI