Teklifler listesi
8
8
8
573 923 PLN
(15 103 PLN / m²)
Satış
2
1
38 m²
Kartuska, Gdynia
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
38 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Nowe 2 pokoje | Balkon | Gdynia Cisowa | Bez PCC
Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,88 m², zlokalizowane ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı:
225günler
Güncellendi:
17günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Kartuska, Gdynia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI