Teklifler listesi
615 000 PLN
(14 643 PLN / m²)
Satış
2
1
42 m²
Gospody, Gdańsk
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
42 m²
banyolar
Çevir İngilizce
GDAŃSK ŻABIANKA | 2 POKOJE | BLISKO MORZA | BALKON | INWESTYCJA | DOSKONAŁA LOKALIZACJA
Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 2- pokojowe mieszkanie z balko...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
zemin:
5. zemin 10
Teklifin yaşı:
4günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Gospody, Gdańsk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA
Oliwier Drach
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA