SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
680 000 PLN
(15 111 PLN / m²)
Satış
3
1
45 m²
Wielkopolska, Gdańsk

yatak odası3
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż stylowe, funkcjonalne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na ostatnim 5. piętrze budynku z 2019 roku w dzielni...

zemin:
5. zemin 5
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Wielkopolska, Gdańsk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Joanna Szulc

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar