SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
479 000 PLN
(12 282 PLN / m²)
Satış
2
1
39 m²
Zimna, Gdańsk

yatak odası2
düz39 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż oferuję przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone przy ulicy Zimnej w Gdańsku, w dzielnicy Stogi.Propozycja idealna...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Zimna, Gdańsk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME EXPERT

Kamil Królikowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar