SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
860 909 PLN
(17 936 PLN / m²)
Satış
2
1
48 m²
Aleja Generała Józefa Hallera, Gdańsk

yatak odası2
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Witam! Oferuję Państwu na sprzedaż piękny 2 pokojowy apartament o powierzchni; 48,18 m2 z atrakcyjnym balkonem położony na 3 piętrze.Mieszkanie - 48,1...

zemin:
3. zemin 10
Teklifin yaşı: 33günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Aleja Generała Józefa Hallera, Gdańsk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Natalia Domin

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar