SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
558 900 PLN
(20 700 PLN / m²)
Satış
1
1
27 m²
Mostek, Gdańsk

yatak odası1
düz27 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – apartament z ogródkiem przy Opływie Motławy Na sprzedaż w pełni wypos...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 48günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Mostek, Gdańsk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar