Teklifler listesi
20
20
20
2 380 000 PLN
(29 024 PLN / m²)
Satış
3
1
82 m²
Nadmorski Dwór, Gdańsk
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
82 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Prezentujemy wyjątkowy 3-pokojowy apartament, niecałe 900 metrów od plaży - Inwestycja Nadmorski Dwór dewelopera Invest Komfort - Gdańsk Brzeźno.Miesz...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Açık yaşam alanı
Ahşap zemin
Duş kabini
Koridor
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Isıtma tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
73günler
Güncellendi:
58günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Nadmorski Dwór, Gdańsk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.