SUPA24
Oturma odası; doğal ışık, modern stil, ahşap zemin
Oturma odası; doğal ışık, modern stil, ahşap zemin
Oturma odası; modern stil, ahşap zemin, doğal ışık
729 000 PLN
(12 356 PLN / m²)
Satış
2
1
59 m²
Jana Heweliusza, Gdańsk

yatak odası2
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Centrum Gdańska | 2 balkony | 58,7 m² | potencjał inwestycyjny
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w samym se...

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 77günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Jana Heweliusza, Gdańsk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Geworg Grigoryan

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar