SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
574 000 PLN
(16 882 PLN / m²)
Satış
2
1
34 m²
Leszczyńskich, Gdańsk

yatak odası2
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie 33,10 m² po kapitalnym remoncie, Gdańsk Zaspa O...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 76günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Leszczyńskich, Gdańsk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar