SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
414 129 PLN
(7 395 PLN / m²)
Satış
2
1
56 m²
Jeziorna, Ełk

yatak odası2
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,73m2 plus 2,93 komórki lokatorskiej znajduj...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Jeziorna, Ełk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar